ORDER BY DECEMBER 10TH WITH STANDARD SHIPPING TO HAVE YOUR GIFT BY CHRISTMAS!

Collection: Foodies

87 products
  • Instant Hot Cocoa Kit
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Everything Bagel Mix
    Regular price
    $27.00
    Sale price
    $27.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Raisin Bagel Mix Kit
    Regular price
    $34.00
    Sale price
    $34.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Breakfast Club Tea Towel
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat the Gluten Tea Towel
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "What If I Ate The Whole Thing?" Nutrition Label Tea Towel
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Real Housewives of Denver Tea Towel
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good Vibes Only Tea Towel
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Do Little Things Tea Towel
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Salt Blends Vial Trio
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Truff Variety Pack
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Truff Hot Sauce
    Regular price
    $21.00
    Sale price
    $21.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Maui Wowee Hawaiian Teriyaki Rub
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nashville Hot Chicken
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Mustard IPA Rub
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hickory Peach Porter Rub
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fryclone Fry Seasoning
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Veggie & Seafood Lovers Variety Pack
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Popcorn Seasoning Gift Set
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet & Spicey Variety Pack
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Italian One-Pot Risotto Romo with Artichokes
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pasta Reinvented Cookbook
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Italian One-Pot Black Spaghetti Marinara with Capers & Paprika
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Truffle Salt
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out